Kājas protēžu ceļa locītavas

Kājas protēzes ceļa locītava ir jāizvēlas atbilstoši aktivitāšu līmenim – jo augstāks aktivitātis līmenis ir cilvēkam, jo aktīvāka un funkcionālāka ir nepieciešamā ceļa locītava.

Otto Bock

3R17 / 3R33

Pielietojums:
Paredzēta zemai aktivitātei. Vienass ceļa locītava, fiksējama taisnā pozīcijā.

3R40

Pielietojums:
Paredzēta zemai aktivitātei. Viegla vienass ceļa locītava, fiksējama taisnā pozīcijā.

3R15

Pielietojums:
Paredzēta zemai – vidējai aktivitātei. Divasu ceļa locītava, stājas fiksācija tiek nodrošināta pateicoties vertikālajam piespiedējspēkam.

3R36

Pielietojums:
Paredzēta zemai – vidējai aktivitātei. Četrasu ceļa locītava, stājas fiksācija tiek nodrošināta pateicoties locītavas ģeometrijai un vertikālajam piespiedējspēkam.

3R38

Pielietojums:
Paredzēta bērniem. Vienass locītava, individuāli pielāgojams iztaisnošanās mehānisms.

3R60

Pielietojums:
Paredzēta augstai aktivitātei. Četrasu locītava, hidrauliski vadāma, nodrošina svinga fāzes kontroli, ļauj pielāgoties dažādiem iešanas ātrumiem, regulējamas fleksijas un ekstensijas fāzes.

3R80

Pielietojums:
Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Vienass locītava, hidrauliski vadāma, ūdensizturīga, nodrošina stājas un svinga fāzes kontroli, ļauj pielāgoties dažādiem iešanas un skriešanas ātrumiem, regulējamas fleksijas un ekstensijas fāzes.

3R95

Pielietojums:
Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Viegla vienass locītava, kompakts dizains, hidrauliski vadāma, nodrošina svinga fāzes kontroli, palielināts fleksijas leņķis, ļauj pielāgoties dažādiem iešanas ātrumiem.

C-Leg 4

Pielietojums:
Paredzēta vidējai – augstai – ļoti augstai aktivitātei. Elektroniski vadāma vienass locītava, nodrošina svarīgāko locītavas parametru pielāgošanu reāllaikā – ceļa locītava pielāgojas virsmai, pa kuru cilvēks iet, kā arī iešanai uz augšu un lejā no slīpumiem un trepēm. Ūdensizturīga līdz IP67 pakāpei.

Genium

Pielietojums:
Paredzēta vidējai – augstai – ļoti augstai aktivitātei. Vismodernākā, elektroniski vadāmā vienass locītava, nodrošina svarīgāko locītavas parametru pielāgošanu reāllaikā – ceļa locītava pielāgojas virsmai, pa kuru cilvēks iet, kā arī iešanai uz augšu un lejā no slīpumiem un trepēm.  Automātiska pārslēgšanās no iešanas uz skriešanas režīmu. Individuāli ieprogrammējami 5 režīmi. Ūdensizturīga līdz IP54 pakāpei, baterijas darbības laiks – vismaz 2 dienas.

3R2 / ProCarve

Pielietojums:
Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Īpaši snovbordam, slēpošanai un ūdensslēpošanai paredzēta ceļa locītava.

3S80 / Sport

Pielietojums:
Paredzēta augstai – ļoti augstai aktivitātei. Īpaši skriešanai paredzēta ceļa locītava.