Elektropiedziņas aprīkojums ALBER

Smoov

Riteņkrēsla aizmugurē stiprināms elektropiedziņas ritenis. Vadāms ar pulti, kuru var piestiprināt jebkur pie riteņkrēsla. Un no telefona aplikācijas ir iespējams izvēlēties braukšanas režīmu (Eco, Tour, Sport, Individual), redzēt atlikušo baterijas uzlādes līmeni, nobraucamos kilometrus, ieslēgt aizmugurē sarkano brīdinājuma gaismu, kā arī ir iespējams ierakstīt sava brauciena datus: laiku, nobraukto attālumu, vidējo un maksimālo ātrumu.

Nobraukums ar 1 uzlādi
līdz 20 km
maksimālais ātrums
10 km/h
Akumulators
36 V, Li-ion
Aplikācija viedtālrunim
standartaprīkojumā
Masa
7,2 kg

e-fix

Alber e-fix ir veids kādā manuālo riteņkrēslu padarīt par elektrisko riteņkrēslu, un turklāt, viss komplekts sver tikai 19,3 kg. Tas nozīmē, ka to ir viegli pārvietot, piemēram, ceļojot vai vienkārši ievietojot automašīnas bagāžniekā.

Nobraukums ar 1 uzlādi
līdz 16 km
maksimālais ātrums
6 vai 8 km/h
Riteņa diametrs
22" vai 24"
Akumulators
36 V; 6,0 Ah; 216 Wh (atļauts pārvadāt lidmašīnā)
Aplikācija viedtālrunim
papildaprīkojums
Masa (vienam piedziņas ritenim)
7,9 kg
Kopējā masa (2 piedziņas riteņi, akumulators, vadības pults un stiprinājumu komplekts)
19,3 kg

e-pilot

Alber e-pilot ir riteņkrēslam viegli pieliekams un tikpat viegli noņemams mini-skūteris, kas ir lielisks palīgs ikdienā, ja jāveic lieli attālumi ar riteņkrēslu. Tas ir ražots Vācijā, un tādēļ tam ir pārdomāta un izturīga konstrukcija, kā arī ļoti ērts un saprotams vadības displejs. Arī priekšēja lampa ir integrēta dizainā un vadāma no vadības ekrāna. Saprotama lieta, ka ir arī kruīza kontrole un atpakaļgaita.

Lai padarītu e-pilot individuālu, ir iespējams izvēlēties tā akcentu krāsu. Papildus aprīkojumā ir atpakaļskata spogulis, dažādi priekšā stiprināmu groziņu un somu turētāju veidi, speciāls ceļojumu akumulators, kas atbilst aviokompāniju prasībām Li-ion baterijām un daudz citu aksesuāru.

Nobraukums ar 1 uzlādi
līdz 50 km
maksimālais ātrums
6, 10 vai 20 km/h
Akumulators
36 V; 13,8 Ah; 496 Wh
Aplikācija viedtālrunim
papildaprīkojums
Pilna masa (ar akumulatoru)
18,4 kg