MEYRA riteņkrēsli

Mēs, UniHaus, piedāvājam saviem klientiem tikai labāko – firmas MEYRA riteņkrēslus, kas ir gadu gaitā pārbaudīta Vācijas kvalitāte un vienmēr sasniedzams serviss Latvijā. Mūsu piedāvātie riteņkrēsli Jums kalpos ilgi, jo ir droši un izturīgi, kā arī mēs parūpēsimies par to, lai tie Jums pienācīgi kalpotu arī turpmākos gadus, nodrošinot ātru pēcpārdošanas servisu.

SIA “UniHaus” ir autorizēts MEYRA GmbH pārstavis Latvijā, kas ir tiesīgs veikt pārdošanu un garantijas remontus MEYRA produktiem, nodrošinot atbilstošu apkalpošanas un servisa kvalitāti.

MEYRA ir vācu uzņēmums, kas ražo riteņkrēslus un palīglīdzekļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Viņu moto ir “We move people”, kas ir viņu darbības pamatā – palīdzēt cilvēkiem kustēties un būt neatkarīgiem.

MEYRA ir dibināts 1936. gadā un kopš pašiem pirmsākumiem specializējas augstas kvalitātes palīglīdzekļu izgatavošanā cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Uzņēmums ir pasaulē pazīstams un arī Latvijā MEYRA ir viens no pieprasītākajiem zīmoliem.