[rev_slider alias=”ottobock ritenkresli” /]

OTTOBOCK riteņkrēsli

Mēs, UniHaus, piedāvājam saviem klientiem tikai labāko – firmas Ottobock riteņkrēslus, kas ir gadu gaitā pārbaudīta Vācijas kvalitāte un vienmēr sasniedzams serviss Latvijā. Mūsu piedāvātie riteņkrēsli Jums kalpos ilgi, jo ir droši un izturīgi, kā arī mēs parūpēsimies par to, lai tie Jums pienācīgi kalpotu arī turpmākos gadus, nodrošinot ātru pēcpārdošanas servisu.

SIA “UniHaus” ir autorizēts Ottobock SE & Co. KGaA pārstavis Latvijā, kas ir tiesīgs veikt pārdošanu un garantijas remontus Ottobock produktiem, nodrošinot atbilstošu apkalpošanas un servisa kvalitāti.

Ottobock ir pasaules vadošais uzņēmums, kas ražo riteņkrēslus un palīglīdzekļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem, ražo ortožu un protēžu komponentes.

Ottobock ir dibināts Vācijā 1919. gadā un kopš pašiem pirmsākumiem vislielāko uzmanību pievērš inovācijām un cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai. Uzņēmums ir pasaulē ļoti plaši pazīstams un arī Latvijā Ottobock pakāpeniski kļūst par vienu no atzītākajiem uzņēmumiem, kas ražo riteņkrēslus.