Par mums

SIA “UniHaus” ir tehniskās ortopēdijas centrs, kas nodarbojas ar dažāda veida ekstremitāšu protēžu, ortožu izgatavošanu un pielāgošanu. Papildus šiem galvenajem darbības veidiem piedāvājam mūsu apmeklētājiem arī bērnu un pieaugušo gatavos ortopēdiskos apavus, veicam gaitas analīzi un izgatavojam atbilstošus apavu ieliktņus.

Viens no mūsu darbības veidiem ir arī rehabilitācijas palīglīdzekļi – funkcionālās gultas, kompānijas Meyra ratiņkrēslī, kruķi, spieķi, palīglīdzekļi dušai un tualetei u.c

SIA „UniHaus” tehniskās ortopēdijas centra galvenais uzdevums – nodrošināt katram mūsu pacientam individuālu pieeju, izzinot un izprotot viņa vēlmes, vajadzības un cenšoties uzlabot pacientu dzīves kvalitāti.

Centrs piedāvā daudzpusīgu pakalpojumu klāstu, kas būtiski paplašina iespējas pacienta funkcionalitātes atgūšanā un nostiprināšanā. Mūsu ilgstošā sadarbības pieredze ar vadošajiem speciālistiem dažādās nozarēs ļauj operatīvi identificēt pacienta vajadzības un drīzā laikā piedāvāt problēmas risinājumu.

Mūsu sadarbības partneri

Mūsu komanda

Andris Zarovskis
Andris ZarovskisĀrsts, sertificēts tehniskais ortopēds
Ludmila Meškovska
Ludmila MeškovskaSertificēts tehniskais ortopēds
Tatjana Ivanova
Tatjana IvanovaPodologs
Veneta Saviča
Veneta SavičaSertificēts ortopēdijas tehniķis
Nikolajs Dementejs
Nikolajs DementejsSertificēts ortopēdijas tehniķis
Rolands Simsons
Rolands SimsonsSertificēts ortopēdijas tehniķis
Laimonis Vasiļevskis
Laimonis VasiļevskisOrtopēdijas tehniķis
Oskars Valainis
Oskars ValainisOrtopēdijas tehniķis